Geltz Consulting


AGENCJA
OFERTA
PRACA
MARKA
MEDIA
VIRAL
SZKOLENIA
NEWS
KONTAKTJak marketing wirusowy zatacza swoje kręgi?

  • użytkownicy internetu 20x bardziej są skłonni obejrzeć reklamę/video niż płaski baner na stronie internetowej czy w serwisie social media
  • nastąpiła ogromna eksplozja, jeśli chodzi o dzielenie treści video przez konsumentów oraz konsumpcję video online – przy pomocy smartfonów, tabletów i telewizorów
  • gdyby YouTube był stacją telewizyjną, plasowałby się na 3 miejscu na świecie
  • gdyby Facebook był krajem, byłby zaraz za Chinami i Indiami
  • już w 2006 roku You Tube odnotowywał ponad 100 milionów wyświetleń dziennie
  • telewidzowie przenoszą swoją uwagę do treści tv online i coraz rzadziej oglądają seriale i rozrywkę telewizyjną, co sprawia, że reklama w TV zaczyna być droga, gdyż wiele bloków reklamowych nie ma publiczności.


Wirus, którego nie leczymy


Charakterystyczne dla wirusa jest to, że się szybko i automatycznie rozprzestrzenia. Na tym nam właśnie zależy, jeśli chodzi o markę czy akcję.

Wirusowy marketing daje ogromne możliwości i olbrzymie korzyści. Poprzez publikację atrakcyjnego materiału online i ekspozycja na "zarażanie" siatki znajomych osób lub podobnych grup ludzi, Twoja marka dociera w prosty do szerokiej rzeszy odbiorców.
Informacja lub materiał rozprzestrzenia się szybko i niemal za darmo. Dodatkowo metoda ta poprawia Twoje efekty SEO poprzez dystrybucję wartościowych linków w wielu miejscach w sieci, które prowadzą z powrotem do Ciebie.

Jeśli stworzony materiał będzie uznany za wyjątkowy przez użytkowników internetu, to może pojawiać się na kolejnych blogach, gazetach w wersji online, facebooku czy Twitterze. Za darmo. Bez końca.
Zdecyduj o formie materiału, czy ma to być grafika, video, gra czy tekst.

Następnie zachęcaj swoją publiczność do dzielenia się Twoim materiałem z innymi osobami. Niezliczona ilość serwisów, blogów i portali umożliwia dzielenie się interesującym materiałem za pomocą mediów społecznościowych z grupami znajomych, wdrażając naszą kampanię do milionowej publiczności w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Zadzwoń, by dowiedzieć się jak wyemitować swoją markę online.
tel. 61 626 22 11, office@geltz.pl

Nasz zespół tworzą eksperci ds. społeczności i bywalcy najważniejszych konferencji, znawcy branży internetowej oraz autorzy ciekawych projektów viralowych.
Nasza specjalność to strategie Social Media, do których dobieramy działania w zależności od grupy docelowej, do której klient pragnie się przybliżyć (matki, sportowcy, hipsterzy, itd.)